Poděkování...

 
Informace o stránkách:

Nacházíte se na oficiálních stránkách: rozhodčí plavání - oblast Praha.

Vše začalo na jaře roku 2007. V pozdních večerních hodinách byla vymyšlena celá koncepce a napsány první řádky kódu. Jako programovací jazyky byly zvoleny: HTML, PHP, MySQL a Javascript. Dočasné (vývojové) verze vznikala na subdoméně webu zdarma, kde vydržela do zakoupení vlastní domény rozhodciplavani.cz (červen 2007, díky Honzo). Nejvíce práce se udělalo o letních prázdninách, kdy většina z nás měla více volného času.
První (testovací) verze byla zveřejněna v září a jak se ukázalo obsahovala mnoho nedodělků, chyb i překlepů. Postupem času se testování protáhlo (jako obvykle) a nyní už je rok 2008. Pevně doufám, že to stihneme do konce února :-). Tento termín považuji za konečný.
Vývoj celých stránek trval 8 měsíců. Spoluautoři věnovali svůj volný (výpočetní) čas, hodiny strávené nad papíry, čtení odborných knih, psaní zdrojového kódu, atd... Musím říci, že nás naše práce bavila a hlavně duševně obohatila, a to bez nároku na honorář.

Poděkování:

Na závěr musíme poděkovat všem, kdo nám pomáhali, nás popoháněli a měli s námi trpělivost. Nesčetné připomínky, upomínky, nápady: Luboš Imryšek, Petr Dvořák a celý plavecký oddíl Bohemians Praha. Vše co se týkalo domény a hostingu: Jan Srb.

Zde uvádíme důležité nástroje, programy a jiné vymoženosti bez kterých by tyto stránky nevznikly:
Hewlett Packard
Bez ověřeného železa se člověk prostě neobejde.
Microsoft Windows
Dominantní operační systém Windows XP, Vista a IE 6, IE 7.
Linux
Linux dává našim stránkám život. (hostinguje je)
Mandriva 2007
Testování pod Mandriva '07, Konqueror, Apache, MySQL...
XAMPP
XAMPP - kamarádi Apache pod Windows
PSPad
Stránky byly kompletně napsány v editoru PSPad.
Firefox 2
Firefox - kdo nevidí, ten neuvěří, že existuje něco jiného než IE.